Kabazza- metoda opóźniania wytrysku

Panowie są z reguły fanami szybkiej rozkoszy. Oznacza to w praktyce, że szybki seks, w połączeniu z szybkim zaspokojeniem potrzeby osiągnięcia orgazmu jest dla nich niezwykle ekscytujący. Z goła inaczej przedstawia się sytuacja u kobiet, które większą uwagę zwracają na doznania podczas seksu i celebrowanie bliskości ze swoim partnerem. Niektórzy panowie nie mogą jednak oprzeć się pragnieniu szybkiego wytrysku i często szczytują jeszcze przed tym, jak ich partnerka wejdzie w fazę silnego podniecenia i seksualnej satysfakcji. Warto więc poświęcić chwilę czasu nie tylko na rozmowę z partnerem odnośnie potrzeb seksualnych, ale można także skupić się na wspólnych treningach. Z pomocą przychodzi tu Kabazza, czyli jedna z zachodnich technik opóźniania wytrysku. Co powinniśmy o niej wiedzieć?

Czym jest Kabazza?

Kabazza w wolnym tłumaczeniu oznacza dosłownie “wstrzymanie”. Jest to jedna z technik seksualnych, która skupia się na możliwościach doprowadzenia partnera do orgazmu tylko i wyłącznie za pomocą skurczów mięśni waginy, bez wykonywania jakichkolwiek ruchów frykcyjnych na członku. Etymologia nazwy, została zaczerpnięta z krajów arabskich, gdzie technika “aksamitnego uścisku” była szeroko rozpowszechniona. Nie mniej jednak, sama technika Kabazzy wywodzi się z Indii, a jest ona tam określana mianem “sahajoli”. Często była praktykowana przez tancerki, które zaślubione zostały bóstwom.

W Singapurze, Kabazza znana jest pod nazwą “singapurski pocałunek” i technika ta jest głównie wykorzystywana przez…prostytutki. Kabazza jednak, w kulturze zachodu jest określana mianem sztuki kontroli mięśni dna miednicy. Co ciekawe w Ameryce Północnej, a dokładniej w USA powstały specjalne szkoły przyjemności, które pomagają kobietom nauczyć się tej niezwykłej sztuki miłosnej.

Nie mniej jednak wymaga to czasu i poświęceń, gdyż uczestniczki takich kursów, zwykle potrzebują około 6 a nawet dziewięciu miesięcy intensywnych treningów, by dojść do perfekcji i maksymalnie wyćwiczyć mięsnie dna miednicy. Wydawać by się mogło, że Kabazza jest stworzona po to, by zapewnić panom maksimum przyjemności, przy jednoczesnym opóźnieniu ich wytrysku, by mogli dłużej rozkoszować się waginą swojej partnerki i widokiem jej nagiego ciała. Nic bardziej mylnego, Kabazza rzeczywiście pomaga kontrolować męski wytrysk i skutecznie go opóźnić, jednak nie jest ona stworzona wyłącznie dla przyjemności panów. Okazuje się, że więcej rozkoszy mogą czerpać z tej techniki sztuki miłosnej kobiety.

Okazuje się, że wyćwiczone mięsnie dna miednicy, nie tylko sprzyjają osiągnięciom orgazmu waginalnego, a także kobiecej ejakulacji, ale równie dobrze partnerki mogą zapanować nad przedwczesnym wytryskiem u panów. Kabazza pomaga też paniom, które urodziły dziecko, a także są tuż przed porodem. Techniki te przygotowują ciało kobiety na wydanie na świat potomka, a także zapewniają szybszy powrót do pełnej sprawności seksualnej po porodzie. Kabazza pomoże też paniom uporać się z krępującym problemem nietrzymania moczu, a także sprawi, że zachowają swoją sprawność nawet do późnej starości.

Na czym polega sztuka Kabazzy?

Po pierwsze i najważniejsze, Kabazza jest celebracją zbliżenia pomiędzy dwojgiem kochanków, a także ich maksymalnym zjednaniem. Kobieta, która wyćwiczyła mięśnie waginy, może wykonywać mocne uciski na członku partnera, co da jej niesamowitą przyjemność. Dodatkowo panie o muskularnej waginie mogą wykonywać ruchy skrętne i pulsujące, a także mogą wykonywać manewry wyciskania. Dzięki temu, panie są wstanie także wyczuć moment, w którym partner jest bliski szczytowaniu i w tym momencie nieco rozluźnić pieszczoty, tym samym opóźniając moment wytrysku, po czym mogą rozpocząć ponowną zabawę, do momentu w którym same osiągną orgazm waginalny.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *